صفحه اصلی

بسم الله الرحمن الرحيم

صفحه اصلی

كليك كنيد

تا با اهداف پروژه و اسناد مربوطه آشنا شويد

 

 اخبار حمايت ها و داوطلبين ميزباني پروژه در داخل كشور

فراخوان

وبلاگ و برخي از حرف هاي طبيب زاده

 سوابق خدمتی طبيب زاده

مشخصات برخي از همياران پروژه

ثبت اثر و آفرينش فكري

مهندسین مشاور

سرمايه گذاران

پيمانكاران

كميسيونر ها

مهندسي فرهنگ

مفاخرين

همايش سازان

راي گيري و انتخاب بهترين محل

  شرايط عضويت در  هيئت مؤسس شركت سهامي عام

زمين هاي پيشنهاد شده

برنامه هاي اجرائي طبيب زاده

مقالات و تصاویر

آرشيو مقالات

آرشيو اخبار پروژه

ارسال خبر

ارتباط مستقیم با رئیس جمهور

در متن طومار اظهار نظر فرمائيد 

مشاهده آماراظهار نظركنندگان

آماربازديدكنندگان داخلي و خارجي

انتظارات مردم از مسئولین

درباره ما

ارتباط با ما

خبرگزاري ميراث خبر

خبرگزري ميراث آريا

 

 

ارتباط مستقیم با ریاست محترم جمهوری

 
 
 

  

امروز روشهاي اطلاع رساني تنوع و متكثرند،گفت وگوي روياروي با رسانه ها شيوه رايجي است. اين شيوه, مورد قبول رئيس جمهور آقاي دكتر احمدي نژاد و دولت نهم نيز هست.

در اين مدت كوتاه تاكنون چند مورد بدين گونه بوده است, پاسخ به پرسشهاي خبرنگاران عزيز در هر مسير و برزن و گذري نيز در كنار نشست هاي مطبوعاتي, شيوه ديگر اطلاع رساني, بلكه اطلاع گيري رسانه اي است.اين نيز تاكنون وجود داشته است و همين‌‏طور پايگاههاي اطلاع رساني الكترونيكي. به گزارش خبرگزاری انتخاب، در هر حال پست الكترونيك رياست جمهوري  Dr.Ahmadinejad@President.ir و شماره تلفن 6133 رياست جمهوري در همه وقت شنونده صدا و قلم مردم و سنگ صبور دردهاي آنان نيز هست.

 

علاوه بر اين همه, دفتر رئيس جمهور نقد ها و پرسش هاي مطروحه خصوصا در رسانه ها كه قسم عمده آن پرسش هاي خواص و طبقات ويژه جامعه است را نيز رصد مي كند و در طول هفته , در فرصت هاي كوتاه حاصل شده به استحضار رياست محترم جمهوري رسانده و پاسخ ايشان را اخذ و تقرير مي كند. تا اين روش نيز به ساير روش ها افزوده شود و اگر خداوند ياري كند متناوبا در رسانه ها صريح و صميمي با رئيس جمهور به گفت وگو بنشينيم.

 

دفتر رييس جمهور از همه پرسشها, براي طرح در اين ستون استقبال مي كند, تا رسانه ها چگونه تعامل كنند. اين ما و اين خوانندگان عزيز, قرار بود, دولت در هر عرصه اي تحولي ايجاد كند, اين هم يك تحول, در كنار قبول همه شيوه ها.

 

سايت www.JnbIran.Com  موقعيت مذكور را مغتنم شمرده . متمني است چنانچه نقد و انتقادي بر پروژه داريد و يا اجراي پروژه را در راستاي سيادت و شكوه جمهوري اسلامي و ايران افسانه ميدانيد و منافع كلان اقتصادي ، اجتماعي ، فرهنگي ، سياسي ، گردشگري ، ايجاد زمينه اشتتغال جوانان آماده بكار و خردمندان مجرب ، تاثير گزاري فرهنگ غني اسلامي و ملي را مورد تائيد قرار ميدهيد و بر اين باور و اطمينان هستيد كه :

متاعي  مرغوب با جاذبه هاي  فراوان براي  عرضه كردن  به جهان معاصر همچون فرهنگ  ملي  و ارزشهاي  ديني  و ملي ، هنر ، فلسفه ، عرفان  و ادبيات داريم  و ميبايد از علوم  تجربي  و اجتماعي  و به طور كلي  تجربه  بشري  طرف  مقابل  نيز  استفاده  كنيم ميبايست در راستاي  فرمان باز كنيد دروازه ها را بروي جهان و مؤذنان  اذان  بخوانيد  و جهانيان را به حی  علي الصلاه ، حي علی الفلاح و حی علی خیرالعمل فرابخوانيم  و تاثير گذار باشيم ، زيرا  با اتكال به پروردگار سبحان ،  متكي به دين و مذهب ، انقلاب مردمي  ،  افتخار به مشاهير و فرهيختگان  سرزمين خويش، براي گفتن و اثر گذاشتن ، همه چيز فراتر از انديشه ها  و فرا تر از نيك نظري ها  داريم و بدان مباهات ميكنيم .

 طراح و همياران عاشق و سخت كوش پروژه فراملي مركز تمدن جهان و پايتخت هنر را مورد حمايت قرار دهيد زيرا :

اهل نظـــــــــــــــــر دو عالم در يك نظر ببازند    عشق است و داو اول بر نقد جان توان زد

عشق و شياب و رندي . مجموعه مردا است    چون جمع شد معــاني گوي بيان توان زد

  تماس بگيريد 6133 با تلفن   نشاني ذيل را كليك كنيد

 Dr.Ahmadinejad@President.ir

 و یا از طریق فرم زیر با ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر احمدی نژاد ارتباط برقرار نمایید

 

ارتباط با رئیس جمهور

نام و نام خانوادگی*

پست الکترونیکی*

 

 پیام شما

 

 
 
 
 

 

 
 
 

ads
 
counter

راه اندازی آزمایشی سایت از بامداد شنبه 22/12/84 برابر 13 مارس 2006 میلادی و افتتاح آن در راس ساعت 21 و 55 دقیقه و 35 ثانیه دوشنبه 29 اسفند 1384  زمان مبارک تحویل سال 1385 برابر 20 مارس 2006 میباشد

تعداد بازدید :

     
footer

كليه حقوق براي شركت جهان نماي باورس  محفوط است  Info@JnbIran.Com

بهترین حالت نمایش سایت برای مانبتور در حالت 1024 میباشد